اخبار فرهنگی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فراخوان سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار منتشر شد

فراخوان سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار منتشر شد همایش ملی دانشگاه اخلاق‌مدار با هدف ترویج مسئولیت‌پذیری اجتماعی و اخلاق حرفه‌ای در دانشگاه تهران برگزار می شود
چهارشنبه 11 تير 1399

همایش ملی نقش دانشگاه در جهش تولید

همایش ملی نقش دانشگاه در جهش تولید با توجه به نام گذاری امسال به سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری معاونت فرهنگی واجتماعی وزارت علوم همایش ملی نقش دانشگاه در جهش تولید را برگزار می کند.
چهارشنبه 11 تير 1399

همایش مجازی زیست جهان پسا کرونا از وضعیت موجود تاوضعیت مطلوب

همایش مجازی زیست جهان پسا کرونا از وضعیت موجود تاوضعیت مطلوب دانشگاه ایلام با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ،تحقیقات ، وفناوری برگزار می کند.
شنبه 7 تير 1399

31 خرداد شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید گرامی باد

31 خرداد شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید گرامی باد در سال 1311 شمسی در محله سرپولک ، بازار آهنگرهای تهران در خانواده ای مذهبی، فرزندی به دنیا آمد که او را مصطفی نامیدند وی دوران ابتدایی را در مدرسه انتصاریه محله پامنار گذراند و دوره متوسطه را در دبیرستان البرز و دارالفنون به پایان رسانید و با ورود به دانشکده فنی در رشته الکترومکانیک تحصیلات عالی خود را آغاز کرد و به عنوان شاگرد اول این دانشکده فارغ التحصیل و در همانجا به مدت یکسال مشغول تدریس شد. چمران به سبب علاقه شدیدی که به یادگیری مسائل مذهبی داشت از 15 سالگی در درس تفسیرآیت الله طالقانی و دروس منطق و فلسفه شهید مطهری شرکت داشت  و از این رهگذر بهره های فراوانی برد 
يکشنبه 1 تير 1399

دومین مرحله ایده شو بهداشتی برگزار می شود

دومین مرحله ایده شو بهداشتی برگزار می شود در راستای شناسایی، توانمند سازی و تجاری سازی ایده های برگزیده ملی و تقدیر از دستاوردها و فعالیتهای کارآفرینانه دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور، دومین جشنواره نوآوری و فناوری ملی با عنوان ایده شو برگزار می شود.
يکشنبه 25 خرداد 1399

مزارشهدای گمنام شهرستان بناب غبار روبی شد

مزارشهدای گمنام شهرستان بناب غبار روبی شد در آستانه 15 خرداد ورحلت جانسوز امام خمینی (ره)مزار شهدای گمنام عطر افشانی وغبار روبی شد
سه شنبه 13 خرداد 1399

14 خرداد ؛ سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

14 خرداد ؛ سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) سید روح‌الله مصطفوی ملقب به امام خمینی رهبر انقلاب اسلامی و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بودند که در 14 خرداد سال 1368 رحلت نمودند.
دوشنبه 12 خرداد 1399

کرونا ورسانه

جشنواره ویژه نامه ملی کرونا

جشنواره ویژه نامه ملی کرونا دانشجویان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتربه آدرس زیر مراجعه فرمایند. resaneh.pnu.ac.ir
سه شنبه 6 خرداد 1399

مراسم غبار روبی وعطر افشانی مزارشهدا برگزارشد

مراسم غبار روبی وعطر افشانی مزارشهدا برگزارشد به مناسبت 3 خرداد سالروز فتح خرمشهر اعضای هیآت رئیسه دانشگاه بناب یاد شهدای گلگون کفن را گرامی داشتند.
شنبه 3 خرداد 1399

ثبت نام گروههای جهادی

ثبت نام گروههای جهادی ستاد احیاءامر به معروف ونهی از منکر در راستای حمایت قانونی وحقوقی از گروههای جهادی در قالب گروههای امربه معروف ونهی از منکر مطالبه گری ودعوت به خیر ، ثبت نام می کند.
دوشنبه 22 ارديبهشت 1399
 

لینک های مفید


دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
انجمن های علمی دانشجویی
کرسی های آزاداندیشی
حمایت از کودکان سرطانی